Митці Центру культури і дозвілля взяли участь у Міжнародному конкурсі вокального, хореографічного та інструментального мистецтва «DO-LA FEST»

З 19.06.2021 - 27.06.2021 в Болгарії (місто Балчик) проходив Міжнародний конкурс вокального, хореографічного та інструментального мистецтва від International Center «TALENTS OF THE 21 CENTURY»

«DO-LA FEST».

Мета конкурсу: створення платформи для творчого спілкування, для встановлення і зміцнення дружніх зав’язків з талантами з різних країн світу, активізації культурного обміну, сприяння інтеграції світових музичних культур, збагачення репертуару інструментального, хореографічного та вокального виконавства, збереження і розвитку традицій національних музичних культур.

У конкурсі взяли участь дитячі та юнацькі художні колективи, окремі виконавці з різних регіонів України і Болгарії, які мали змогу показати свої таланти в жанрах народного та естрадного вокалу, хореографії, позмагатися у грі на фортепіано і інших музичних інструментах.

Україну і Драбівську громаду достойно представили митці Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради:

- Гран-прі та золоту корону переможця Міжнародного конкурсу в Болгарії отримала Анна Христенко – виконавиця автентичних пісень,

- родинний самобутній вокальний дует у складі Ніни Сириці та Анни Христенко, Зразковий інструментальний ансамбль «Гармошечка» (керівник Василь Сириця) отримали почесне І місце, золоті медалі та кубок переможця,

- дует «Веселі музики» у складі Василя Сириці та Ярослава Носка – почесне ІІ місце  та золоті медалі.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо міцного здоров’я, благополуччя і нових творчих злетів!

Щиро дякуємо Народному депутату України Олегу Арсенюку за надану фінансову допомогу, у розмірі 400 євро на 4 дітей-учасників колективу, для участі у Міжнародному конкурсі.