Електронне звітування: сучасно, швидко, зручно!

  • 273

Фото без опису

Державною податковою службою України розроблено та впроваджено ряд сервісів, завдяки яким платники податків, не відвідуючи заклади податкової служби, мають можливість подати звітність та отримати корисну інформацію з питань податкового напрямку. Платники податків мають вибір подати звітність в електронному вигляді в режимі он-лайн чи віднести її до територіального органу державної податкової служби. Та все більше платників податків надають перевагу сучасному безконтактному способу взаємодії платників податків з податковою службою.

Отримання електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису) дає можливість швидко та зручно подати податкову та іншу звітність через сервіс «Електронний кабінет» або скориставшись іншим програмним забезпеченням. Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua  або через офіційний вебпортал ДПС. Сервіс «Електронний кабінет», працює безкоштовно, скористатись ним можна цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смартпристроїв.

Подача звітності в електронному вигляді надає платнику податків ряд переваг: платник максимально ефективно використовує свій час - немає необхідності особисто відвідувати орган податкової служби, звітність можна подати за декілька хвилин будь-де у зручний час; інформація в ДПС оперативно обробляється та платнику надходить підтвердження доставки звітності; програмне забезпечення постійно оновлюється відповідно до останніх норм законодавства; автоматично формується архів електронних копій звітів, квитанцій та інших документів; звітність перевіряється на наявність арифметичних помилок.

На сьогоднішній день електронне звітування є найбільш зручним та сучасним форматом спілкування з податковими органами!