Триває вакцинація працівників закладів освіти громади

Дата: 12.07.2021 16:53

Загальна кількість учителів та інших працівників сфери освіти Драбівської територіальної громади становить 457 осіб. Станом на сьогодні вже про вакцинувалися більше 120 осіб.

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:

1. Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти звертаються до керівників закладів освіти.
  2. Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки до органів управління освітою місцевих рад. Органи управління освітою місцевих рад надають списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.
  3. Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
  4. Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, місце для вакцинації колективу.
  5. Уточнені списки керівники надають, будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.