7 сесія

Дата: 10.03.2021 17:02

Рішення 7 сесії Драбівської селищної ради VIII скликання

1. Про внесення  змін до рішення сесії селищної  ради від 24.12.2020 № 3-2/VІІІ « Про бюджет Драбівської територіальної громади на 2021 рік»
2. Про продаж права оренди на земельних торгах (аукціону) та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення
3. Про продаж права оренди на земельних торгах (аукціону) та затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.02.2021 № 5-24/VІІІ "Про передачу закладів освіти (їх нерухомого майна, основних засобів, матеріальних цінностей та транспортних засобів) в оперативне управління та на баланс відділу освіти Драбівської селищної ради"