Підготовка закладів загальної середньої освіти громади до нового навчального року

Готуючись до нового навчального року, у закладі загальної середньої освіти I-III ст. с.Золотоношка проведено поточний ремонт класних кімнат, спортивної зали, шкільної їдальні, котельні. Підготовлено класну кімнату для учнів першого класу НУШ.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

У Закладі загальної середньої освіти I-III ст. імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка с. Нехайки проведено косметичні ремонти всіх навчальних кабінетів, дошкільної групи, спортивної зали, актової зали, їдальні, частковий ремонт рамп біля парадного входу, їдальні, пофарбовано всі спортивні споруди на стадіоні та дитячий майданчик, 40 вікон зовні на першому поверсі, побудовано зовнішній туалет, встановлено вхідні дверні блоки в заклад освіти.

Фото без описуФото без опису

З робочим візитом відвідала Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Митлашівка селищний голова Світлана ОРЕЛ, здійснюючи контроль за ходом підготовки до нового навчального року.

Фото без описуФото без опису

Активно проходить підготовка і в Закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Драбове-Барятинське, основну увагу звернено на оформлення освітнього простору закладу (класні кімнати, фоє, спортивні приміщення та ін..), розміщено клас для уроків на свіжому повітрі. У закладі побувала начальник відділу освіти селищної ради Людмила Рудик.