Підведено підсумки онлайн фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «А пісня – це душа. З усіх потреб потреба».

Фото без описуЗ 20 серпня 2021 року з метою популяризації патріотичного виховання та любові до рідного краю проходив он-лайн фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «А пісня — це душа. З усіх потреб потреба». Конкурс організований сектор культури молоді та спорту Драбівської селищної ради, Центр культури і дозвілля Драбівської селищної ради за підтримки Драбівського селищного голови Світлани Іванівни Орел.

За підсумками конкурсу:

- Гран-прі отримує - хорова група народного ансамблю пісні і танцю «Колос» Національного університету біоресурсів і природокористування України (керівник Володимир Якимчук), м.Київ.

В номінації «соло»:

І місце присуджується – Руслану Михайлику (село Білоусівка),

ІІ місце – Анна Христенко (смт Драбів), Катерина Кравченко (смт Драбів),

ІІІ місце – Аліна Батечко (село Бойківщина), Ірина Медвідь (село Бойківщина), Анастасія Шаплюк (село Золотоношка).

В номінації «гурти, ансамблі»:

- І місце – народний аматорський ансамбль української пісні виробничого управління комунального господарства міста Переяслав «Водограй» (керівник Володимир Петреченко),

ІІ місце – народний аматорський жіночий вокальний ансамбль ветеранів «ЖУРАВКА» Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради (керівник Любов Паніщева) та народний аматорський вокальний гурт «ПЛЕЯДА» Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради (керівник Катерина Кравченко),

ІІІ місце – жіночий вокальний ансамбль «Дулов’янка» (керівник Любов Тогобіцька) (смт Драбів) та вокальний ансамбль Жорнокльовівського СК (керівник Катерина Дзюбло).

Щиро вітаємо всіх переможців!!! Бажаємо кожному з вас яскравих, красивих, впевнених і гідних перемог!

Нехай у вашому житті буде багато свят і заслужених нагород!