День з поліцейським та рятівником

20-21 вересня у Драбівському НВК відбувся інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником».

Просвітницькі бесіди провели заступник начальника 5 ДПРЧ 6 ДПРЗ ДСНС України у Черкаській області Паламарчук Андрій Віталійович та  інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області Коваленко Тетяна Володимирівна.

Спеціалісти розповідали дітям про важливість дотримання правил пожежної безпеки, ще раз наголосили на алгоритмі дій під час надзвичайної ситуації, при знаходженні вибухонебезпечного предмета.

Учні показали свою ерудованість і знання правил дорожнього руху, розповіли, як себе поводити з незнайомими людьми та як можна дипломатично урегулювати конфліктну ситуацію.

Класними керівниками проведено єдиний інтерактивний урок «Життя – цінність для дитини», на якому було наголошено на правилах безпечної поведінки, складено пам’ятку «Будь обережним!».

Школярі зрозуміли, що, дотримуючись правил безпеки життєдіяльності, можна зберегти своє життя та життя близьких.

Будьте обережними!