Рішення 17 сесії селищної ради від 24.09.2021

РІШЕННЯ

№ 17-1/VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в приватну власність гр.Коханій Т.

№ 17-2/VІІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність

№ 17-4/VІІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди

№ 17-5/VІІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки

№ 17-6/VІІІ  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки в приватну власність

№ 17-7/VІІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачу земельної ділянки у власність

№ 17-8/VІІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр.Пузиру І.

№ 17-10/VІІІ Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність гр.Жилі Г.

№ 17-11/VІІІ  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) СТОВ «Придніпровський край»

№ 17-12/VІІІ  Про розгляд заяви про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

№ 17-13/VІІІ  Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «Євросем»

№ 17-14/VІІІ  Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «Кристал»

№ 17-15/VІІІ Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Волошиній В.

№ 17-16/VІІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Матвєєву О.

№ 17-42/VІІІ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр.Рудю В.

№ 17-43/VІІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Ганненку С.

№ 17-44/VІІІ Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Петрашу М.