Акція "Подаруй бібліотеці книгу" триває

Щороку в Драбівській публічній бібліотеці проходить  акція "Подаруй бібліотеці книгу", і нам приємно, що серед наших користувачів та жителів громади так багато небайдужих людей, які знайшли можливість відгукнутися на заклик Акції, адже ваші дарунки - це показник визнання нашої бібліотеки, ії значущості в житті громади. Книжковий фонд Драбівської публічної бібліотеки поповнився багатожанровою літературою завдяки щедрим дарункам  Півторацької Наталії, Варенні Руслана, Кияна Віталія, Шевченка Василя, Дмитренка Петра, Шевченка Віталія.

Колектив нашої бібліотеки щиро дякує всім учасникам Акції за активну участь та особистий внесок у комплектування фонду бібліотеки. Нам важлива ваша підтримка і ми раді кожному вашому візиту до бібліотеки. Нагадуємо, що акція"Подаруй бібліотеці книгу" триває. Запрошуємо зробити ваш внесок у примноження книжкового фонду Драбівської публічної бібліотеки.