Відбувся онлайн-семінар для бібліотечних працівників громади

Упродовж двох днів 3 – 4 листопада 2021 року, відбувся  семінар  з підвищення кваліфікації працівників публічних бібліотек ТГ «Традиції та інноваційні зміни в організації бібліотечного обслуговування читачів – дітей».

Організували семінар фахівці Черкаської обласної бібліотеки для дітей в онлайн –режимі на платформі ZOOM. До конференції долучилися працівники Драбівської дитячої бібліотеки  та сільські бібліотекарі, які працюють з дітьми.

Програма семінару була інформаційно насиченою. Провідні фахівці обласної бібліотеки надали консультації з актуальних тем щодо обслуговування юних користувачів.

Бібліотекарі отримали багато цікавої та важливої інформації, яка допоможе їм професійно зростати.