У Драбівській дитячій бібліотеці розгорнуто літературну панораму «До рідного слова торкаюсь душею»

  • 255

Кожна епоха приносить свої винаходи і відкриття. Найбільшим винаходом людства була писемність. Кожна освічена, культурна людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності, адже це є здобутком культури і духовної діяльності українського народу. В ній і мудрість віків, і пам’ять народу, і щирість душі.

А найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.

Щороку, 9 листопада, в нашій країні відзначається  День української писемності та мови.

Це свято було започатковане у 1997 році на честь вшанування пам’яті Нестора Літописця, з ім’ям якого пов’язують зародження української писемності, книжного слова, літературної традиції.

Напередодні свята в дитячій бібліотеці оформлено літературну панораму «До рідного слова торкаюсь душею». Представлені матеріали ознайомлять користувачів – дітей з історією походження української мови, народною мудрістю, славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками - словниками.

Плекаймо мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів! Любимо, поважаємо та вдосконалюємо нашу мову! Адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!