Відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченкаа

13 листопада 2021 року для творчої учнівської молоді  закладів загальної середньої освіти Драбівської громади під знаком Великого Кобзаря відбувся ІІ-й етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка.

За результатами І-го (шкільного) туру конкурсу обрали 22 учнів 5-11 класів із закладів загальної середньої освіти, які відстоювали честь своїх шкіл на рівні територіальної громади.

За висновками журі ІІ-го етапу конкурсу успішно продемонстрували свої знання з рідної мови, майстерність у володінні художнім словом через призму художнього спадку Тараса Шевченка учениці Драбівського навчально- виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія» Перепелиця Поліна, учениця 7-А класу, Симоненко Дар’я, учениця 9-А класу, які будуть випробовувати власні знання і творчі вміння 18 грудня 2021 року на обласному етапі. Бажаємо їм успіхів.