Семінар для клубних працівників

26 листопада 2021 року в ЦКіД Драбівської селищної ради відбувся семінар для клубних працівників Драбівської громади. Семінар розпочався з почесної місії нагородження аматорів та колективів художньої самодіяльності, присвяченої Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Для вручення грамот запрошено голову Драбівської селищної ради Світлану Орел.

Продовжила семінар завідувач сектору культури, молоді та спорту селищної ради Олена Нестеренко, яка висвітлила питання щодо оптимізації та покращення роботи клубних установ, як головних осередків, навколо яких існує культурне життя в сільській місцевості.

Завідувачем методичного відділу та методистом по фольклору та етнографії були порушені питання щодо здачі річної звітності працівниками клубних установ, організації проведення фестивалю-конкурсу народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» та планування роботи на наступний рік.