Проведено семінар для бібліотечних працівників

10 грудня 2021 року в читальнову залі Драбівської публічної бібліотеки відбувся семінар для бібліотечних працівників Драбівської громади. Завідуючими публічної та дитячої бібліотек були розглянуті питання щодо здачі річної звітності бібліотечними працівниками та планування роботи на наступний рік.

В роботі семінару взяла участь головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради, яка наголосила на плануванні роботи сільських бібліотек на 2022 рік, подачі пропозицій до графіка відпусток на 2022 рік, а також наголосила на інформуванні населення Драбівської громади про роботу сільських бібліотек, через офіційний сайт Драбівської селищної ради.

Працівниками публічної бібліотеки представлено краєзнавчий екскурс «Меценат української культури» до 160 річчя від дня народження Євгена Чикаленка та огляд літератури.

Фото без опису     Фото без опису