ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music»

З метою виявлення і розвитку молодих талантів та популяризації творчості талановитих виконавців з 01 по 05 грудня 2021 року в місті Одеса дистанційно проводився ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music». Драбівську громаду представили вихованці Центру дитячої та юнацької творчості  Хміль Дарина (керівник Конюшенко Н.А.) - номінація: естрадний вокал, та оркестр шумових та ударних інструментів "Веселі музики" (керівник Отвиновський П.П.)- номінація: оригінальний жанр. Учасники зразково представили свої номери та отримали нагороди: лауреат І премії - Хміль Дарина (керівник Конюшенко Н.А.), лауреат І премії - оркестр шумових та ударних інструментів "Веселі музики" (керівник Отвиновський П.П.).

Вітаємо наших вихованців та їх керівників з перемогою, бажаємо не зупинятись, а рухатись тільки вперед.