Про підсумки проведення ІІІ ( етапу) XХIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

11 грудня  2021 року учениці Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка – гімназія» Драбівської селищної ради, які посіли І місця у ІІ (територіальному) етапі    Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Шемігон Марія (5-А клас),  Перепелиця Поліна (7-А клас), Діхтяренко Яна (8-А клас)  взяли участь у ІІІ (обласному) етапі.

Учасниці Конкурсу виявили ґрунтовні знання з української мови, індивідуальний творчий підхід, показали вміння користуватися засобами рідної мови та її стилями, продемонстрували її красу та милозвучність.

За підсумками обласного етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти почесні  місця отримали Шемігон Марія та Діхтяренко Яна.

Переможцем Конкурсу серед учнів 7 класів стала Перепелиця Поліна, яка посіла І місце.

Вітаємо переможця та учасниць Міжнародного конкурсу і бажаємо подальших успіхів!