Перемога у обласному конкурсі виконавської майстерності

Фото без опису4 грудня 2021 року відбувся обласний конкурс виконавської майстерності учнів класу сольного співу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Метою і завданням конкурсу є  пропаганда, підтримка, збереження розвитку вокальної школи, виявлення талановитих виконавців, стимулювання їхньої активності в оволодінні художнім та сценічним досвідом за допомогою залучення їх до вокального мистецтва.

У конкурсі брали участь учні класу сольного співу шкіл естетичного виховання області вікової категорії 13 – 16 років. Конкурс проходив дистанційно, шляхом перегляду відеозаписів. Оцінювалися виступи конкурсантів у трьох номінаціях – академічний спів, народний спів, естрадний спів. Цього року у конкурсі взяли участь 54 юні вокалісти з 19 шкіл області. Журі конкурсу складалося з викладачів Черкаського музичного коледжу.

Драбівську дитячу школу мистецтв в номінації «Естрадний спів» представляла учениця 6 класу Мехеда Єва, яка виборола ІІІ-є місце, викладач Кириченко Галина Сергіївна.

Вітаємо з блискучою перемогою та побажаємо надалі нових вдалих виступів.