Профілактична робота з батьками та учнями у Закладі загальної середньої освіти с.Нехайки

В Україні останнім часом почастішали випадки псевдоповідомлень про замінування, особливо закладів освіти. Прикро, що частина таких анонімних повідомлень надходила від школярів.

Тому 04 лютого 2022 року працівниками Драбівського відділення поліції Золотоніського ГУ НП в Черкаській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками та учнями 8-11 класів Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу с.Нехайки Драбівської селищної ради, адже діти мають знати, що за хибні повідомлення про підготовку вибуху, підпалу чи інших дій, які загрожують життю людини чи іншими тяжкими наслідками, настає відповідальність, а за «розвагу» дітей нестимуть відповідальність їх батьки.

Тож варто пам’ятати, що телефонний дзвінок з погрозою, навіть якщо він здається жартом, може стати підставою кримінального провадження, а в подальшому – реального покарання.