Національні свята в дитячому садочку

Фото без опису   Народна педагогіка надає великого виховного значення українським національним святам, які переважно пов’язані із порами року. А діти вже з чотирьох - п’яти років виявляють природний потяг до громадського життя. Яскраве свято відбулося 16 лютого 2022 року для дітей закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Яблунька» с. Драбове-Барятинське.

Змістовне оформлення святкової зали; святкові костюми для рольових епізодів, художній літературний матеріал, музичний та ігровий матеріал – все це сприяло духовному і культурному збагаченню маленьких вихованцівДля того щоб успішно розв'язати народознавчі завдання вихователька Тогобицька Наталія Миколаївна обрала тему заняття: «Стрітення. Зустріч зими з весною», в ході якого використала цілий комплекс нав­чально-виховних впливів. Вони включали, зокрема, різ­ні види творчості: художнє слово - вірші, пісні; усну народну творчість - загадки, прикмети; музичну - хоровод, гра тощо. Наталія Миколаївна формувала у дітей вміння реагувати на прояви естетичного в мистецтві та житті, проявляти ініціативу, творчість, отримувати насолоду від участі у святковому заході.