Звільнення від ДПА та вступ до закладів вищої освіти цього року відбудеться за спрощеним механізмом

До відома керівників закладів загальної середньої освіти, випускників та їхніх батьків

Фото без описуНа засіданні Верховної Ради 24 березня 2022 року було ухвалено  законопроєкт №7132, за яким здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Парламент також спростив ЗНО, єдиний вступний іспит і єдине фахове вступне випробування у 2022 році.

Вступ до закладів вищої освіти цього року відбудеться за спрощеним механізмом без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Планується, що випускники закладів освіти складатимуть мультипредметний тест (українська мова, історія України, математика) в липні 2022 року. Попередньо розглядається можливість проведення тестування в комп’ютерному форматі.

Рішення не є остаточним. Можливі зміни. Тестування, як і завжди, буде проводити Український центр оцінювання якості освіти.