Відбувся творчий захід під гаслом «Великодні дзвони залунали – нас до Перемоги згуртували»

Фото без опису25 квітня 2022 року, на другий день світлого свята Воскресіння Господнього, в Центрі культури і дозвілля Драбівської селищної ради відбувся творчий захід під гаслом «Великодні дзвони залунали – нас до Перемоги згуртували».

Ми всі чекали свята Пасхи і дочекалися його, а найбільше ми чекаємо на Перемогу, яка обов’язково прийде на нашу землю.

Самодіяльні артисти щиро бажали в своїх творчих номерах довгоочікуваного і такого необхідного миру.

На зустрічі були присутні діти, яким наша громада стала другою домівкою, це Злата Баглай та Єва Сологуб, котрі зачарували всіх присутніх своїм мистецтвом гри на скрипці та саксофоні.

Святкового настрою додали солісти ЦКіД Катерина Ошкало та Олег Балюра, народний чоловічий гурт «Дзвони» (керівник Олег Балюра). Емоційно передала настрій сьогодення читець-декламатор Віталіна Омелик.

З вітальним словом виступила голова Драбівської селищної ради Світлана Іванівна Орел, яка всім побажала здоров’я, радості та щирої віри в Перемогу! А на згадку про сьогоднішню зустріч подарувала юним музикантам з Лисичянська ляльки-обереги, виготовлені майстринею-лялькаркою Валентиною Мірошник.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!