У Драбівській громаді роздавали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам

В єдності – наша сила !

18 травня до Драбівської громади  надійшла гуманітарна допомога  (продуктові набори) для внутрішньо переміщених осіб, надана  Благодійною організацією  «Благодійний фонд «Stabilization Support Services».

Керівництво Благодійної організації  в особі директора Гамільтона Дермонта  Ентоні  активно переймається багатьма проблемами,  перед викликом яких постало  сьогодні українське суспільство, у тому числі проблемами тих, хто  через війну  змушений був покинути свої домівки.

250 продуктових  наборів,  до яких ввійшли цукор, рис, пшоно, макарони, олія, рибні консерви, тушонка, згущене  молоко, солодощі та чай, передано працівниками селищної ради,  комунального закладу «Центр надання соціальних послуг», старостами внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території громади, зокрема тим, хто переїхав із зони ведення бойових дій цілими родинами; має на утриманні неповнолітніх дітей, або дітей під опікою; осіб похилого та старечого  віку, або осіб з інвалідністю.

«Нам дуже приємно, що є такі організації , такі люди із щирим серцем, які у цей надважкий для нашої  країни час відкрили свої серця для добрих справ» - зазначила селищний голова Світлана  ОРЕЛ.

Драбівська селищна рада висловлює слова вдячності Благодійній організації «Благодійний фонд «Stabilization Support Services» та її директору Гамільтону Дермонту  Ентоні, Ларисі Володимирівні  Ходаковській, координаторці   з питань ВПО у Черкаській області,   за надану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території  громади.

Спільно ми змогли огорнути  теплом і турботою  вимушених переселенців і вкотре переконати їх і  укріпитися у вірі самим, що   ми  - з України і разом ми – сила!