Виставка до Дня Європи в Україні

Виставка до  Дня Європи в Україні

Традиційно в третю суботу травня в Україні відзначають День Європи відповідно до Указу Президента №339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Цьогоріч День Європи припадає на 21 травня. У 2022 році цей день набуває особливого значення, адже наша країна знаходиться у стані війни з російською федерацією, боронить свою незалежність, захищає європейські цінності та мир всієї Європи.

Сьогодні Європейський Союз стоїть пліч-о-пліч з Україною, надаючи всебічну підтримку Україні та українцям від військової до гуманітарної. Мільйони громадян знайшли прихисток від війни у країнах ЄС.

Працівники дитячої бібліотеки представили до огляду книжкову виставку «Разом з книгою по Європі». Читачі зможуть дізнатися що таке Європейський Союз і як він працює, відкрити для себе Європу та підібрати художню літературу відомих  європейських авторів.