Щасливе дитинство

Щасливе дитинство

Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Тож сьогодні, 1 червня, найменші жителі Драбівської громади відзначили де чедове дитяче свято.

На фасаді Центру культур і дозвілля відбувся концетр «Щасливий світ  дитинства».  Під час заходу для усіх присутніх лунали пісні, звучали музичні інстументи  у виконанні  учнів Драбівської дитячої школи мистецтв та танці від учасники ансамблю «Нове покоління» Центру дитячої та юнацької творчості. Учасники концерту подарували глядачам свої найкращі творчі номери та побажали всім гарного настрою, незабутніх вражень, мирного неба та щасливого дитинства.

Паралельно із святковим дійством діяли локації на яких діти поринали у світ казок, читали книжки, наносили аквагрим, вправно кермували дитячими машинками, розважалися та фотографувалися з ростовими ляльками.

Загалом панувала святкова, весела атмосфера та лунав дитячий сміх.