Комунальне підприємство Драбівське ВУЖКГ інформує споживачів про коригування тарифу на послуги з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів з пластикових контейнерів).

Комунальне підприємство Драбівське ВУЖКГ  інформує споживачів  про коригування тарифу  на послуги  з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів з пластикових контейнерів).

Керуючись п.2 Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності , затвердженого наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарстав України  від 05 червня 2018 року №130  комунальне підприємство Драбівське ВУЖКГ доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити коригування тарифу  з поводження з побутовими відходами   (вивезення твердих побутових відходів із пластикових контейнерів)

1. Загальний розмір скоригованого тарифу  на послуги з поводження з побутовими відходами для кінцевого споживача, поданого до органу, уповноваженого встановлювати тарифи:

Тариф на послуги з поводження з твердими побутовими відходами  становить    40 грн. за один контейнер,

- щомісячна плата для населення   будинків з  присадибною  ділянкою     –  80,00 грн  з домоволодіння).

2. Періодичність надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Періодичність надання послуг з поводження з твердими побутовими відходами встановлена для  мешканців приватного сектору- два  рази на місяць;

3. Обґрунтування причин встановлення  тарифу:

Потреба коригування тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами  виникла    у зв’язку зі зміною , збільшенням  вартості паливно-мастильних матеріалів  ( з  28,00 грн/л дизпалива до 57,00 грн/літр, мастила з 32 грн/л до  65,04 грн/л  що становить збільшення ціни на  203 відсотка)

Зауваження та пропозиції фізичних щодо встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами приймаються  у письмовій формі  протягом  семи  календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів за  адресами :

вул. Центральна, 99,  смт Драбів  Черкаської області, 19801, КП Драбівське ВУЖКГ;

вул. Центральна, 69,  смт  Драбів  Черкаської області,19801, Драбівська  селищна  рада.

Т.в.о.начальника                                                                           Іван ЛІСОВИЙ

Тарифи на послуги з вивезення ТПВ | Апостолівська міська рада