ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ТЕПЛО

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІРИ встановлення тарифів на послуги з постачання теплової  енергії - Чорноморська міська територіальна громада

На виконання вимог «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та гарячої води» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869, ТОВ «ЕКО ТЕПЛО СЕРВІС» повідомляє про намір встановити тарифи на транспортування теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на території Драбівської селищної ради в розмірі  472,39 грн. без ПДВ за 1 Гкал (заява про встановлення тарифів з транспортування теплової енергії ТОВ "ЕКО ТЕПЛО СЕРВІС")

Зауваження та пропозиції приймаються до 16:00 год. 14.12.2023р. на адресу 09106, м.Біла Церква, вул. Таращанська, будинок 197 або на електронну адресу kubashevski.v@gmail.com.