Підсумки ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Інтелектуальне змагання митців художнього слова відбулося серед здобувачів освіти Драбівської територіальної громади 5 листопада  2022 року.

Переможцями ІІ етапу Конкурсу стали Перепелиця Поліна, учениця 8-А класу та Симоненко Дар"я, учениця 10 - А класу Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих письменників, журналістів, які творчою працею спонукатимуть громадянське суспільство до побудови сильної, незалежної держави на засадах толерантності й гідності

Бажаємо  переможцям наснаги та нових творчих звершень!