Минулий тиждень для дзюдоїстів ДЮСШ «Слов’яни» видався вдалий на перемоги

Три дні поспіль дзюдоїсти ДЮСШ «Слов’яни» брали участь у змаганнях та гідно представили Драбівську громаду і спортивну школу повернувшись додому з низкою нагород.

27 жовтня 2023 року в м.Черкаси проходив Чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років за результатами якого здобули наступні місця:

І місце - Анастасія Гармата (в.к.44 кг),  Владислав Потіс (в.к.42 кг) – тренери Моісеєв В.В., Стьопочкіна О.М.

ІІ місце - Шурубура Владислав (в.к.46 кг), Конюшенко Микола (в.к.42 кг), Ясько Ігор (в.к.38 кг), Низенко Артем (в.к.50 кг) – тренер Петренко Т.П.

ІІІ місце - Мехеда Назар (в.к.42 кг), Трутненко Валерій (в.к.60 кг) – тренер Петренко Т.П.

ІІІ місце - Ємельяненко Олександра (в.к.70 кг) – тренери Моісеєв В.В., Стьопочкіна О.М.

V місце - Бахмут Вікторія (в.к.48 кг), Плічко Дмитро (в.к.66 кг), Галаган Іван (в.к.55 кг) – тренери Моісеєв В.В., Стьопочкіна О.М.

В місті Вишневе, 28 жовтня, пройшла відкрита першість Вишневської ДЮСШ присвячена Міжнародному дню дзюдо серед юнаків та дівчат 2012-13, 2014-15, 2016-17 років народження.

Юні дзюдоїсти вибороли наступні пісця:

І місце - Лисенко Даша;

ІІІ місце - Мурашко Захар;

V місце - Бойко Євгеній;

VII місце - Перепелиця Олександр – тренер Петренко Т.П.

29 жовтня Слов’яни взяли участь у відкритому осінньому Кубоку Ніжинського Державного Університету ім. М.Гоголя серед юнаків та дівчат 2013-2014, 2015-2016 років народження та здобули наступні перемоги:

ІІ місце виборов Мурашко Захар;

ІІ місце посіла Лисенко Даша;

Лозова Заріна – VII місце – тренер Петренко Т.П.

Вітаємо дзюдоїстів та їх тренерів. Бажаємо нових спортивних досягнень та блискучих перемог.