У межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання II етапу з волейболу серед дівчат

Команди закладів освіти Драбівської територіальної громади  продовжують змагатися за першість у II (територіальному) етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

У четвер, 7 березня 2024 року, відбувся волейбольний турнір серед дівчат.

Відкриваючи змагання, з вітальним словом до присутніх звернулася селищний голова Світлана ОРЕЛ, яка побажала юним учасницям спортивного запалу, наполегливості, впевненості у своїх силах та прагнення до перемоги.

У боротьбі за звання кращої команди, взяли участь 5 шкільних команд. Юні волейболістки проявили неабияку витривалість, та командний дух.

За результатами змагань:

І місце посіла команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Драбове-Барятинське

ІІ - ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Золотоношка

ІІІ -  Митлашівська гімназія.

Переможців та учасників нагороджено кубками, медалями, грамотами, дипломами та призами Драбівського селищного голови.

Вітаємо учасників та наставників! Спортивні змагання в черговий раз довели, що спорт – це здоров’я, краса та успіх.