Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 14 березня, під головуванням селищного голови Світлани Орел відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Членами виконкому розглянуто 18 питань, які стосувались різних сфер діяльності територіальної громади.

Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та   взаємодії з правоохоронними органами виконавчого апарату селищної ради Юрій Твердохліб доповів  про виконання делегованих повноважень щодо  забезпечення  законності  та  правопорядку  на  території  громади та  про  стан утримання захисних споруд цивільного захисту  та їх готовність до використання за призначенням. З метою забезпечення цілісності системи цивільного захисту, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, виконком прийняв рішення про утворення територіальних  формувань  цивільного захисту Драбівської субланки Золотоніської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області, також затвердив Положення  про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення населених  пунктів  Драбівської селищної  територіальної громади

Про  стан виконання заходів щодо створення безбар’єрного простору на території громади інформував начальник відділу комунальної власності, житлово - комунального господарства, будівництва та   архітектури Володимир Кутовий. Прийнято рішення підприємствам, установам та організаціям, що здійснюють свою діяльність на території Драбівської селищної територіальної громади,  до кінця 2024 року провести будівельно-монтажні роботи по облаштуванню елементів безперешкодного доступу до об’єктів фізичного оточення.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я  Тетяна Перепелиця інформувала  про організаційне забезпечення реалізації   відділом  соціального захисту та охорони здоров’я селищної  ради  у 2024 році заходів Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2024-2025 роки.

Також члени виконкому прийняли рішення про надання  одноразової грошової допомоги 26 жителям громади.

Розглянуто ряд питань, що стосувалися прав та інтересів неповнолітніх дітей. Схвалено зміни до Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на  2024-2026 роки.

У рамках засідання ухвалено рішення з питань благоустрою та комунальної сфери.

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на офіційному сайті Драбівської територіальної громади у встановлений чинним законодавством термін.