До уваги платників! Реквізити нових рахунків для сплати

З метою реалізації вимог Закону України від 10.10.2024 №4015-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану» Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу платників, що  на субсайті Головного управління ДПС у Черкаській  області в розділі «Рахунки для сплати платежів» за покликанням https://ck.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv» розміщені реквізити нових рахунків для сплати:

• авансовий внесок з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується платниками податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним (код класифікації доходів бюджету 11011500);
  • військовий збір, що підлягає сплаті платниками, зазначеними у підпункті 4 підпункту 1.3 пункту 16’ підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (код класифікації доходів бюджету 11011600);
  • військовий збір, що підлягає сплаті фізичними особами-підприємцями, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (код класифікації доходів бюджету 11011700);
  • військовий збір, що підлягає сплаті юридичними особами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (ІІІ група) (код класифікації доходів бюджету 11011800);
  • авансовий внесок з податку на прибуток підприємств, що сплачуються платниками податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним (код класифікації доходів бюджету 11021800).

Звертаємо увагу, що зазначені рахунки вводяться в дію з дня набрання чинності Законом України від 10.10.2024 № 4015-IX «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану».