Щаслива родина – щаслива дитина

Дата: 02.03.2021 14:31

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому комунальним закладом "Центр надання соціальних послуг" Драбівської селищної ради проводиться активна робота з вразливою категорією сімей, які можуть опинитися в складних життєвих обставинах та родинами, які перебувають в складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно.

З метою попередження порушень прав дітей, які виховуються в категорійних сім’ях, 02.03.2021 року працівниками центру, спільно зі спеціалістом служби у справах дітей Драбівської селищної ради та поліцейським офіцером громади було відвідано 6 родин, в яких виховується 12 малолітніх дітей на територіях сіл Михайлівка та Павлівщина. З них 3 сімей (4 дітей), де батьки зловживають алкоголем та неналежним чином виконують батьківські обов’язки, 2 багатодітні родини (7 дітей) та 1 родина, в якій дитина перебуває під опікою.

В ході роботи були обстежені умови проживання дітей, наявність продуктів харчування, сезонного одягу і взуття, складено оцінку потреб сімей.

З дорослими членами родин проведено профілактичну бесіду щодо шкідливості вживання алкоголю та тютюну, скеровано до створення належних умов проживання для повноцінного розвитку дітей та відповідального батьківства, надано роз’яснення та консультації.

Також, батьків попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей або ухилення від їх виконання.