Рейд «Діти вулиці»

Дата: 10.03.2021 10:56

Для запобігання порушення прав та інтересів дітей, своєчасного їх захисту та виявлення сімей, де батьки не займаються їх вихованням, не можуть, з різних причин, забезпечити їм належних умов для проживання або навчання, не піклуються про їх здоров’я, фізичний та духовний розвиток, здійснюють насильство над дітьми, працівниками  служби  у справах дітей   спільно з фахівцями  КЗ «Центр  надання соціальних послуг» та поліцейським офіцером громади 09.03.2021 на території Драбівської громади проведено профілактичний рейд «Діти вулиці».

Під час даного заходу обстежено умови проживання 7 сімей, в яких виховується 12 дітей. У результаті встановлено, що умови проживання дітей потребують покращення.   Батьки не подбали щодо створення умов для здійснення дітьми гігієнічних процедур та проведення ними дозвілля. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.   Також попереджено про відповідальність, яка настає за неналежне виконання батьківських обов’язків.   Для виконання рекомендацій членів рейдової групи родинам надано 2 тижні, після чого буде здійснено повторне обстеження умов проживання дітей у вищезазначених сім’ях.