Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.03.2021 12:31

З метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в Драбівській громаді,  посилення соціального захисту та врегулювання окремих проблемних питань 12 березня 2021 року  відбулося  засідання комісії  з питань захисту прав дитини Драбівської селищної ради.

В ході комісії розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про сім’ю, яка опинилися у складних життєвих обставинах, у зв’язку з вчиненням домашнього насильства.

2. Про надання дозволу на перебування малолітньої дитини   на вихідні дні у  КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

3. Про надання дозволу на перебування  2  неповнолітніх дітей   на вихідні дні у КЗ «Золотоніська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

4. Про переведення дитини, позбавленої батьківського піклування до Смілянського дитячого будинку-інтернату на повне державне утримання.

5. Про взяття 3 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, під соціальний супровід.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.