Вечірній рейд "Підліток"

Дата: 15.03.2021 11:54

12 березня  2021 спеціалістами  служби у справах дітей Драбівської селищної ради за участі представників Драбівського відділу поліцейської діяльності № 1 Золотоніського РВП ГУНП у Черкаській області, у тому числі, інспектора ювенальної превенції було проведено   профілактичний  вечірній рейд «Підліток».

В результаті рейду-перевірки виявлено  неповнолітніх, які   перебували в стані алкогольного сп’яніння. З неповнолітніми проведено профілактичну бесіду про шкідливий вплив тютюну та алкоголю, та попереджено про  відповідальність за куріння сигарет в громадських місцях.

На батьків підлітків складено адміністративні протоколи та  проведено профілактичні бесіди, адже згідно Конвенції ООН про права дитини, батьки, або інші особи, які виховують дитину, несуть основну відповідальність за життя та здоров’я дітей.

Такі заходи не мають на меті обмежити у правах дітей, а тільки обмежити можливості впливу на них негативного та небезпечного середовища.