До уваги громади! Про стан та етапи проведення вакцинації на території Драбівської громади

І етап вакцинації на  території  громади  проводиться виїзною лікарською бригадою із КНП « Золотоніська районна  багатопрофільна лікарня»   починаючи  із   11.03.2021.

Вакцинація проходила на базі поліклінічного відділення КНП «Драбівська  багатопрофільна лікарня», де вакцинувалось 16 працівників екстреної медичної допомоги та 16 медичних працівників лікарні, які мали відношення на ранніх етапах  до  стаціонарного лікування хворих на COVID-19.

За рахунок вакцини, що залишилась із відкритих ампул, вакциновано 8 медпрацівників  із КНП  «Драбівський центр первинної  медико-санітарної  допомоги».

Планується  продовжити  вакцинацію медичних  працівників  лікарні  та екстреної  медичної  допомоги  18.03.2021.

ІІ етап вакцинації охопить: медичних працівників первинної ланки, медичних працівників КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня», осіб віком 80 років і старших   та соціальних працівників.

ІІІ етап - люди віком 70-79 років,  65-69 років; вчителі та інші працівники  сфери освіти,  дошкільних установ.

ІV етап -  люди віком 60-64 роки; дорослі від 18-59 років, особи із групи ризику і ті, що виявили бажання вакцинуватися.

Починаючи із другого етапу вакцинації і до  завершення,  вакцинація   буде проводитись мобільними бригадами КНП  «Драбівський центр первинної  медико-санітарної  допомоги» ( після  проходження навчання медичними  працівниками  мобільних  бригад).

Орієнтовно  вона  розпочнеться  із  23.03.2021 на базі Драбівської АЗПСМ.

Всі бажаючі  провакцинуватися можуть завчасно записатися у свого сімейного лікаря.

Інформацію  про хід  вакцинації  можна   дізнатися  на  офіційних  веб-сайтах  КНП  «Драбівський центр первинної  медико-санітарної  допомоги» (та у вайбер-групі Центру),  КНП «Драбівська  багатопрофільна лікарня» та на сайті  Драбівської громади.

Бережіть себе  та  будьте  здорові !

Відділ  соціального  захисту  та  охорони  здоров’я.