Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 16 березня

Дата: 16.03.2021 11:14

За  інформацією  Драбівського  лабораторного  відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на  ранок 16 березня підтверджено 2 випадки COVID-19:  с. Драбове-Барятинське - 1 , с. Нехайки  -  1.

Одна  особа    госпіталізована  до  Золотоніської  багатопрофільної  лікарні, питання госпіталізації  другого хворого  наразі  вирішується.

За інформацією  КНП «Драбівський  центр первинної  медико-санітарної допомоги»  всього  хворіє  на даний час - 85 осіб з них:

• госпіталізовано у заклади  охорони  здоров’я різних рівнів – 18 осіб,
  • перебувають на амбулаторному лікуванні – 67 осіб, з них -3 дітей, 1 медичний працівник.