ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 станом на 19.03.2021

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на ранок 19 березня підтверджено 5 випадків COVID-19:  смт Драбів-2, с. Білоусівка – 1, с. Драбове-Барятинське – 1, с. Нехайки – 1.

За інформацією КНП «Драбівський центр первинної  медико-санітарної допомоги»  всього зареєстровано хворих  на даний час -117 особи з них:

госпіталізовано – 20 осіб, перебувають на амбулаторному лікуванні – 97 осіб з них -3 дітей 1 медичний працівник.

В Комунальному некомерційному підприємстві "Драбівська багатопрофільна лікарня" перебуває  46 хворих.

За добу з ГРВІ-0, пневмонії-0, взято на ПЛР-1, ІФА-1, отримано (+) ПЛР-0,  ІФА -11. Хворих з СОVID-19 виписано -1, переведено-0.

Звернулось-10, госпіталізовано - 5, травм-2. Направлено з ЦПМСД-2. Доставлено ШМД-1.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на ранок 19 березня підтверджено 3 випадків COVID-19: с. Безбородьки -1,

с.  Ковалівка - 1,  В- Хутір – 1.

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові !