ЗАТВЕРДЖЕНІ РОЗМІРИ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ НА 2021 РІК

Дата: 19.03.2021 16:15

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пункту 9 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 № 936 (зі змінами) та Наказом Міністерства соціальної політики України «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2021 рік» від 09.02.2021 р. № 74 (зареєстровано в Мін'юсті від 26.02.2021  за №245/35867), затверджені розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорії 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи,  на 2021 рік.

По   Черкаській   області   розмір   компенсаційних   виплат становить:

- для громадян, віднесених до категорії 1 - 394,80 грн.;

- для громадян, віднесених до категорії 2 - 197,40 грн.

Наказ  набрав   чинності  12 березня 2021 року та  застосовується з 1 січня 2021 року.