Оперативно: стан проведення вакцинації на території Драбівської громади

Дата: 19.03.2021 16:19

З 11.03.2021 на  території  громади розпочався  І етап вакцинації, який проводиться виїзною лікарською бригадою із КНП «Золотоніська районна  багатопрофільна лікарня».

18 березня продовжено вакцинацію медичних  працівників  лікарні  та екстреної  медичної  допомоги.  Щеплення отримало 30  медиків. Від початку вакцинації щеплено 70 осіб.

Починаючи із другого етапу вакцинації і до  завершення,  вакцинація   буде проводитись мобільними бригадами КНП  «Драбівський центр первинної  медико-санітарної  допомоги», медичні  працівників яких пройшли і отримали відповідні сертифікати.

Орієнтовно  вона  розпочнеться  із  23.03.2021 на базі Драбівської АЗПСМ.

Всі бажаючі  провакцинуватися можуть завчасно записатися у свого сімейного лікаря.

Бережіть себе  та  будьте  здорові !