Проєкт “Почуй мене”

Дата: 19.03.2021 16:26

Із 5 березня 2021 року  Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією  “Громадський рух “Соціальна єдність” реалізується пілотний проєкт “Почуй мене”, спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.

Суть проєкту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг щляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відео листа.

Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка “Почуй мене”). Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр. Відповідні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці Фейсбук.