ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 станом на 25.03.2021

Дата: 25.03.2021 12:02

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на 25 березня підтверджено 7 випадків COVID-19 в смт Драбів, с. Тополі - 1.

За інформацією КНП «Драбівський центр первинної  медико-санітарної допомоги» всього зареєстровано хворих  на даний час -120 осіб з них:

госпіталізовано – 22 особи, перебувають на амбулаторному лікуванні – 98 осіб, з них -3 дітей 4 медичних працівників;

В Комунальному некомерційному підприємстві "Драбівська багатопрофільна лікарня" перебуває  37 хворих.

За добу з ГРВІ - 0, пневмонії - 3, взято на ПЛР - 3, ІФА - 1, отримано (+) ПЛР - 2,  ІФА - 0. Хворих з СОVID-19 виписано - 0, переведено 1 особу до медичного закладу м. Золотоноші.

Звернулось – 10 осіб, госпіталізовано - 7, травм - 1. Направлено з ЦПМСД - 2. Доставлено ШМД - 3.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 25 березня підтверджено 6 випадків COVID-19: с. Безбородьки -1, с. Бирлівка - 3,  с. Великий Хутір – 1, с.  Яворівка -1.

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові!