ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 станом на 29.03.2021

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на 29 березня підтверджено 11 випадків захворювання на COVID-19 по Драбівській територіальній громаді, а саме: смт. Драбів – 8 осіб, с. Тополі – 1 особа, с. Нехайки – 1 особа, с. Білоусівка – 1 особа.

В Комунальному некомерційному підприємстві "Драбівська багатопрофільна лікарня" перебуває  45 хворих.

За добу з ГРВІ-0, пневмонії-2, взято на ПЛР-14, ІФА-0, отримано (+) ПЛР-0,  ІФА - 0. Хворих з СОVID-19 виписано -0, переведено-0 на Золотоношу.

За останню добу звернулось-9, госпіталізовано - 6, травм-1. Направлено з ЦПМСД-0. Доставлено ШМД-2.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 29 березня підтверджено 4 випадки захворювання на COVID-19:                               с.Коломиці -1, с. Ковалівка - 1,  с. Великий Хутір – 1, с.  Бирлівка -1,

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові !