ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА : оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 30 березня

Фото без опису  За  інформацією  Драбівського  лабораторного  відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на  ранок 30 березня в смт. Драбів  підтверджено 4  випадки COVID-19.

В Комунальному некомерційному підприємстві "Драбівська багатопрофільна лікарня" перебуває  44 хворих.

За добу з ГРВІ1, пневмонії2, взято на ПЛР5, ІФА0, отримано (+) ПЛР4,  ІФА 0. Хворих з СОVID-19 3, виписано1, переведено0 на Золотоношу.

За останню добу звернулось 8 осіб, госпіталізовано 8, травм0. Направлено з ЦПМСД1. Доставлено ШМД2.

За інформацією  КНП «Драбівський  центр первинної  медико-санітарної допомоги»   станом на 30.03.2021 зареєстровано хворих на коронавірусну інфекцію 146 осіб, з них:

-госпіталізовано – 19 осіб,

-перебувають на амбулаторному лікуванні – 127 осіб, з них  3 медичні працівники.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 30 березня підтверджено 8 випадків захворювання на COVID-19: с. Коломиці 1, с. Ковалівка 1,  с. Кононівка – 2, с. Великий Хутір – 1, с.  Бирлівка 1, с. Кантакузівка – 1, с. Степанівка – 1.

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові !