Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 02.04.2021 11:52

Комісія з питань захисту прав дитини Драбівської селищної ради  працює для результативного вирішення в громаді проблем виховання та забезпечення всебічного розвитку дітей, інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

02 квітня 2021 року головою Драбівської селищної ради Світланою Орел  проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході комісії розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав батька, який не бере участі у вихованні та утриманні малолітньої дитини.

2. Про надання дозволу на побачення з дітьми матері, яка позбавлена батьківських прав.

3. Про надання дозволу на перебування малолітньої дитини   на вихідні дні у  КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

4. Про надання дозволу на перебування  2  неповнолітніх дітей   на вихідні дні у КЗ «Золотоніська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

За підсумками засідання голова Драбівської селищної ради Світлана Орел зазначила, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.  Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.