ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID - 19 станом на 2 квітня

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на 2 квітня підтверджено 17 випадків COVID-19 в смт. Драбів, с. Драбове - Барятинське – 1, Перервинці – 4, Михайлівка – 2, Білоусівка – 2, с. Митлашівка – 1, с. Привітне – 1,

В Комунальному некомерційному підприємстві "Драбівська багатопрофільна лікарня" перебуває 51 хворих.

За добу з ГРВІ – 2, пневмонії – 3, взято на ПЛР – 13, ІФА – 0, отримано (+) ПЛР – 2, ІФА – 0. Хворих з СОVID – 19 виписано – 5, переведено 3 особи до медичного закладу м. Золотоноші.

Звернулось – 20 осіб, госпіталізовано – 15, травм – 2. Направлено з ЦПМСД – 5. Доставлено ШМД – 4.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 2 квітня підтверджено 6 випадків COVID-19: с. Степанівка – 2, с. Вишневе – 1, с. В – Хутір – 1, с. Безбородьки – 1, с. Бирлівка – 1.

Увага ! Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за джерелами оприлюднення в залежності від її збору та узагальнення.

Бережіть себе та будьте здорові!