ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 5 квітня

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на ранок 5 квітня (за вихідні) підтверджено 24 випадки COVID-19: в смт. Драбів - 9,   с.  Драбове-Барятинське – 4,        с. Перервенці - 2, с. Михайлівка - 2,    с. Павлівщина - 1,   с.Білоусівка - 1,  с. Левченки - 4, с. Криштопівка - 1

В Комунальному некомерційному підприємстві "Драбівська багатопрофільна лікарня" перебуває  43 хворих.

За добу з ГРВІ - 3, пневмонії - 1, взято на ПЛР - 12, ІФА - 0, отримано (+) ПЛР - 0,  ІФА - 0. Хворих з СОVID - 19 виписано – 0.

Звернулось – 8 осіб, госпіталізовано - 6, травм - 0. Направлено з ЦПМСД - 0. Доставлено ШМД - 2.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 5 квітня підтверджено 14 випадків COVID-19:  с. В.Хутір -7,                                   с. Безбородьки - 2, с. Бирлівка – 1, с. Кононівка - 2,   с. Коломиці - 2.

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові!