ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 6 квітня

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на ранок 6 квітня підтверджено 2 випадки COVID-19 в смт. Драбів .

В Комунальному некомерційному підприємстві "Драбівська багатопрофільна лікарня" перебуває 44 хворих.

За добу з ГРВІ - 0, пневмонії - 2, взято на ПЛР - 5, ІФА - 0, отримано (+) ПЛР - 0, ІФА - 0. Хворих з СОVID-19 виписано – 2.

Звернулось – 9 осіб, госпіталізовано - 9, травм - 0. Направлено з ЦПМСД - 3. Доставлено ШМД - 3.

Лікарями КНП «Драбівський ЦПМСД» прийнято дорослих -188; з них хворих на ГРВІ -30; на пневмонію – 5.

Дітей – 33; з них хворих на ГРВІ – 7; на пневмонію – 0, госпіталізовано – 0.

В кабінеті № 1 прийнято:

Дорослих -25; з них хворих на ГРВІ -1, на пневмонію – 5,

дітей – 1, з них хворих на ГРВІ – 1, на госпіталізацію направлено – 0.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 6 квітня підтверджено 4 випадкиCOVID-19: с. Погеби -1, с. Мойсівка -1, с. Свічківка – 1, с. Бирлівка-1.

Увага ! Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за джерелами оприлюднення в залежності від її збору та узагальнення.

Бережіть себе та будьте здорові!