Проведено рейд «Діти вулиці»

Дата: 07.04.2021 14:19

7 квітня 2021 року працівники служби у справах дітей Драбівської  селищної ради  спільно з   поліцейським офіцером громади  провели  черговий профілактичний рейд «Діти вулиці».

Обстежено умови проживання 4 дітей із 2 сімей, батьки яких неналежним чином виконують батьківські обов’язки щодо утримання, навчання та виховання дітей.

За результатам рейду складені акти обстеження житлово-побутових умов сімей, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Попереджено 2 батьків про адміністративну відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

Служба у справах дітей продовжує вживати вичерпних заходів, спрямованих на раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та надання всебічної допомоги для їх подолання.