ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 8 квітня

Дата: 08.04.2021 11:53

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом   8  квітня  підтверджено  13 випадків COVID-19 в смт.Драбів – 4, с.Перервенці - 1, c.Білоусівка - 3, с. Левченки - 1, с. Тополі - 1, с.Михайлівка - 1, c.Драбове-Барятинське - 1, с.Криштопівка - 1.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 8 квітня підтверджено 12 випадків COVID-19:  с. Шрамківка - 8, с. Вишневе - 1, с. Коломиці – 1, с. Рецюківщина - 1, с. Безбородьки - 1.

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові!